درباره ما

درباره ما

امروزه با صنعتی شدن بیشتر دنیا ما نیازمند آرامش بیشتر هستیم که سفر و مهاجرت از جمله ابزار رسیدن به این شرایط است. گروه پویا تراول تحت مجوز شرکت مسافرتی خاوران گردشگر پویا مفتخر است از سال 1388 با مدیریت استراژیک و جامع نگر در خدمت شما باشد. این موسسه با هدف ارتقاء کیفی گردشگری، توریست و مهاجرت ضمن قدردانی از مواریث فرهنگی و تمدن اصیل ایرانی با همکاری پرسنل متخصص و مجرب خود و با زیرساخت علمی پژوهشی در این حوزه به ارائه خدمات شایسته به هموطنان عزیز میپردازد. پویا تراول در این راستا اقدام به برگزاری و اجرای مستقیم تورهای انفرادی وگروهی و همچنین مشاوره و انجام راه های مختلف مهاجرتی نظیر: مهاجرت کاری، تحصیلی و سرمایه گذاری برای تمامی کشورهای حوزه فعالیت مثل اسپانیا، ترکیه، کانادا، آمریکا، ایتالیا، انگلستان و ... می کند.

مجموعه مهاجرتی پویا، نیز در جهت تسهیل پروسه مهاجرت، تحصیل و اقامت شما در خارج از کشور اقدامات خود را ارائه میدهد. اطلاعات صحیح اولین و مهم ترین نیاز یک متقاضی برای مهاجرت است. قوانین و شرایط هر کشور متغیر بوده و به همین دلیل دقت در انتخاب مشاور و وکیل مناسب به منظور معرفی صحیح و هوشمندانه، مهمترین ابراز کسب موفقیت است. سیاست اصلی گروه ما بیان صادقانه تمام واقعیات ( و نه تنها بخشی از آن) است تا تصمیمی بر مبنای شهودات و کاملا آگاهانه اتخاذ شود. هدف ما تنها کمک به ورود شما به کشور های دیگر نیست بلکه هدف فراهم ساختن زمینه های زندگی بهتر پس از ورود به آن کشور است.
موسسه پویا تراول

موسسه پویا تراول با دو دفتر مرکزی در مشهد و تهران و همچنین نمایندگان و وکلای معتبر در بیش از ۱۰ کشور دیگر و مجوزهای مربوطه در زمینه اخذ پذیرش، پیدا کردن کار و اخذ اقامت، تمامی خدمات گردشگری، مهاجرتی و اعزام دانشجو از قبیل پیدا کردن کار،اخذ اقامت های دائم و موقت،سرمایه گذاری، تحصیل در خارج از کشور انجام میدهد. نحوه انتخاب مرکز آموزشی، دوره آموزشی، اخذ پذیرش تحصیلی، روادید تحصیلی از مراکز آموزشی دبیرستانی، دانشگاهی، اخذ بورسیه های مختلف ،برگزاری دوره های زبان در خارج از کشور، خدمات اسکان و انتقال و… نیز مواردی هستند که موسسه ما برای راحتی شما عزیزان به عهده خواهد گرفت. خدمات گروه پویا تراول به یک دوره خاص بر نمیگردد بلکه در کل زمان اقامت، متقاضیان از پشتیبانی کامل این مرکز برخوردار خواهند بود.

 
 

خدمات صدور بلیط هواپیمایی داخلی و خارجی

ما با مشاوره و دریافت اطلاعات سفر مسافرین سعی در ارائه بهترین نرخ‌ها و زمان بندی­ها برای کلاس‌های پروازی مختلف در مسیرهای هوایی سراسر دنیا از طریق شرکت های هواپیمایی طرف قراداد از جمله هواپیمایی قطر، هواپیمایی امارات، هواپیمایی ترکیش، هواپیمایی ایران ایر، هواپیمایی ماهان و ... و نیز تهیه بلیط های داخلی در حوزه اتحادیه اروپا و آمریکا داریم. همچنین موسسه ما و نمایندگان ما در طول سفرتان و در کشورهای مقصد همراه شما خواهند بود.

خدمات تورهای خارجی

پویا تراول در این راستا اقدام به برگزاری و اجرای مستقیم تورهای انفرادی و گروهی به اقصی نقاط جهان به همراه فراهم سازی خدمات برای تمامی نیازهای شما عزیزان می نماید. این خدمات شامل تیکتینگ، صدور بلیط، اقدامات مربوط به سفارت و صدور ویزا، صدور بیمه مسافرتی بین المللی، رزرواسیون هتل و اتومبیل در کشور مقصد، درخواست ویزاهای نمایشگاهی و علمی در خارج از ایران و ... می باشد.

خدمات ویزا

گروه پویا تراول در نظر دارد جهت سهولت و تسریع پروسه های ویزا برای مسافران و متقاضیان عزیز برای دریافت انواع ویزاهای توریستی، تحصیلی، کاری، سرمایه گذاری، ثبت شرکت و ... خدمات مضاعفی را ارائه دهد. این خدمات نظیر درخواست وقت سفارت جهت تایید مدارک و مصاحبه، بررسی، مشاوره و آماده سازی مدارک مورد نیاز سفارت، خدمات pick up ویزا و ... می باشد.

خدمات امور مهاجرتی و ویزا

پویا تراول در این راستا اقدام به مشاوره و راهنمایی راه های مختلف مهاجرتی نظیر: مهاجرت کاری، تحصیلی و سرمایه گذاری برای تمامی کشورهای حوزه فعالیت مثل اسپانیا، ترکیه، کانادا، آمریکا، ایتالیا، انگلستان و ... میکند.
همچنین مجموعه مهاجرتی پویا، در جهت تسهیل پروسه مهاجرت، تحصیل و اقامت شما در خارج از کشور اقدامات خود را ارائه میدهد. در واقع اطلاعات صحیح اولین و مهم ترین نیاز یک متقاضی برای مهاجرت است. قوانین و شرایط هر کشور متغیر بوده و به همین دلیل دقت در انتخاب مشاور و وکیل مناسب به منظور معرفی صحیح و هوشمندانه، مهمترین ابراز کسب موفقیت است. سیاست اصلی گروه ما بیان صادقانه تمام واقعیات ( و نه تنها بخشی از آن) است تا تصمیمی بر مبنای شهودات و کاملا آگاهانه اتخاذ شود. هدف ما تنها کمک به ورود شما به کشور های دیگر نیست بلکه هدف فراهم ساختن زمینه های زندگی بهتر پس از ورود به آن کشور است.

فرم مشاوره