ویزای امارات

تمامی شهروندان خارجی که قصد سفر به امارات متحده عربی را دارند، باید پیش از سفر ویزای امارات دریافت کنند. ویزای دبی از طریق وزارت کار و نه از طریق سفارتخانه صادر میگردد و لازم به ذکر است که شهروندان برخی کشور ها با اخذ ویزای دبی اجازه ی اقامت ۹۰ روزه در دبی را دارند که شامل اتباع ایرانی نمی شود. ویزای دبی معمولا بین ۷ الا ۱۰ روز در موارد فوری طی ۳ روز صادر میگردد

شرایط ویزای امارات (ویزای دبی)

ویزای توریستی امارات (ویزای توریستی دبی)
  • ویزای دبی، توریستی، با ۲ ماه اعتبار ورود به امارات و ۱۴ روز اعتبار اقامت
  • ویزای دبی، توریستی، با ۲ ماه اعتبار ورود به امارات و ۳۰ روز اعتبار اقامت.
  • ویزای دبی، سه ماهه، با ۳ ماه اعتبار ورود به امارات و ۹۰ روز اعتبار اقامت.
  • ویزای مولتی دبی یک ماهه، چند بار ورود، با ۱ ماه اعتبار اقامت در امارات و ۱۴ روز اعتبار اقامت برای هر بار ورود.
  • ویزای مولتی دبی سه ماهه، چند بار ورود، با ۳ ماه اعتبار اقامت در امارات و ۱۴ روز اعتبار اقامت برای هر بار ورود.

ویزای کار دبی


یکی از انگیزه هایی که افراد برای کار در دبی اقدام میکند درآمد بالاست به دلیل اقتصاد رو به رشدی که این کشور دارد، چندان هم عجیب به نظر نمی رسد که نیروهای متخصص در زمینه های مختلف به راحتی کار مورد نظرشان را پیدا کرده و مشغول به کار شوند. برای اخذ ویزای کار دبی باید دعوتنامه ای از یک کارفرمای فعال داشته باشید

ویزای کار و تجارت که معمولا توسط کفیل یا شرکتی که فرد را استخدام کرده باید اقدام شود و این ویزا به فرد امکان اقامت سه ساله دبی را می دهد.

ویزای تحصیلی دبی

یکی از روش های ساده برای اخذ اقامت امارات، تحصیل در این کشور است. شما می توانید بعد از به پایان رساندن دوره تحصیلتان در این کشور، برای اخذ اقامت این کشور درخواست دهید. البته تحصیل در امارات چندان کار ساده ای نیست چرا که هیچ نوع بورسیه تحصیلی برای دانشجویان در نظر گرفته نشده است.

ویزای اقامتی دبی

ویزای اقامت در دبی را نیز میتوانید از طریق افتتاح شرکت در دبی , از طریق استخدام در شرکت های دبی و یا از طریق خرید ملک در دبی دریافت نمایید.

فرم مشاوره